Zonnig en ruimtelijk wonen in Parkwijk
Zoek je een gelijkvloerse woning met veel licht en privacy? Dan is deze speelse patiobungalow precies wat je zoekt. De living met open keuken vormt het hart van het huis; daarnaast zijn er twee fijne slaapkamers én een multifunctionele kamer (ideaal als werkkamer of berging), een separaat toilet en een moderne badkamer met ligbad en aparte douche. Buiten geniet je van een verrassend ruime patio op het zuiden – de perfecte plek om de hele dag door van de zon te profiteren.
De woning ligt aan een autoluwe straat, nabij meerdere knusse pleintjes en speeltuintjes. Rustig wonen met alle voorzieningen om de hoek!
Wij laten deze patiobungalow van 90 m² met plezier aan je zien!
BIJZONDERHEDEN
• Bouwjaar: 2000
• Woonoppervlakte: 90 m²
• Inhoud: 348 m³
• Aantal kamers: 4
• Aantal slaapkamers: 2
• Verwarming & warm water: stadsverwarming
• Vloerverwarming in woonkamer, keuken en slaapkamers
• Airco in de woonkamer
• Elektra: 2 aardlekschakelaars, 5 groepen
• Energielabel: A
• Oplevering: in overleg
• Erfpacht, eeuwigdurend afgekocht.
• Overig: het buitenschilderwerk in 2025 uitgevoerd, mechanische ventilatie voor en achter vervangen in 2022.
INDELING
Entree
Ruime hal met plek voor de garderobe, toegang tot de woonkamer, het toilet en één van de slaapkamers. Hier bevindt zich ook de meterkast.
Woonkamer & patio
Wat een licht! De woonkamer heeft aan twee zijden lichtstraten en is afgewerkt met een praktische tegelvloer voorzien van vloerverwarming. Via dubbele deuren loop je zo de zonnige patio op. Deze is deels groen en deels betegeld, ligt op het zuiden en biedt veel privacy—hier zit je van ’s ochtends tot ’s avonds heerlijk buiten. Bij veel zon kan een groot zonnescherm worden uitgetrokken.
Keuken
Recentelijk (2022) vernieuwde open keuken met composiet aanrecht, 4-pits inductiekookplaat en afzuigkap, inbouwoven met magnetronfunctie, vaatwasser en koel-vriescombinatie. Dankzij de ramen valt er prettig veel daglicht binnen en is er genoeg ruimte voor een gezellige eethoek.
Slaap-/werkkamers
• Grote kamer aan de achterzijde: heerlijk rustig en royaal van formaat—ruimte voor een groot bed én een kastenwand, met zicht richting de patio.
• Tweede kamer aan de voorzijde: net iets compacter maar nog steeds verrassend ruim; ideaal als kinder-, logeer- of hobbykamer met plek voor bed, bureau en kast.
• Multifunctionele ruimte: perfect als bergruimte en tevens via de achterzijde van de woning te betreden. Tevens vind je hier de aansluiting voor de wasmachine.
Badkamer
Verzorgde badkamer met ligbad voor de relaxmomenten en een recent vernieuwde douchecabine. Daarnaast een praktische wastafel. Een tijdloze ruimte die vooral uitblinkt in functionaliteit.
LOCATIE
Deze fijne patiobungalow ligt in Parkwijk: groen, kindvriendelijk en met alles op loopafstand—scholen, kinderopvang, gezondheidscentrum, speeltuinen en gezellige horeca. Het Amaliapark ligt om de hoek. Boodschappen doe je in Winkelcentrum Parkwijk en voor uitgebreid winkelen en horeca ben je in een paar minuten fietsen in Leidsche Rijn Centrum. Ruime parkeermogelijkheden.
Liever natuur of water? Máximapark en de Haarrijnse Plas zijn snel bereikbaar voor wandelen, sporten, zwemmen of relaxen op het strand.
BEREIKBAARHEID
Uitstekend: snelle aansluiting op de A2, een bushalte om de hoek en Station Leidsche Rijn op enkele minuten fietsen. Naar Utrecht centrum ben je circa 5 minuten met de trein of 15 minuten op de fiets onderweg.
Zin gekregen om te komen kijken aan Karwijstraat 22? Je bent van harte welkom!